Strona główna / Ważna informacja Candida

INFORMACJA

W nawiązaniu do notatek medialnych dotyczących groźnych suplementów firma NOW Foods poprzez działającą na terenie Polski jako Jej dystrybutor firmę PRO NATURA informuje iż wszystkie składniki formuły Candida Clear i wszelkich pozostałych produktów NOW Foods są używane w sposób gwarantujący spełnienie standardów produkcji GMP oraz dodatkowo standardu produkcji jakości farmaceutycznej. Wykluczona jest jakakolwiek swoboda i niedbałość w tym zakresie , co jest zawsze udokumentowane badaniem końcowym każdej serii (partii) produktu i może zostać okazane zainteresowanym.

W odniesieniu do produktu Candida Clear informujemy, że zakwestionowanie przez Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczy jednego ze składników tej formuły, który został zaliczony do składników o charakterze leczniczym (terapeutycznym) a w związku z tym nie powinien się znajdować w składzie suplementów diety ( w związku z nową, obowiązującą od 2015 roku interpretacją jednego z krajów Unii Eur. ,tj. Belgii). Interpretacja ta jest możliwa choć fundamentalnie odmienna od obowiązującej w prawie żywnościowym Stanów Zjednoczonych.

Informujemy iż składniki i substancje czynne zawarte w formule Candida Clear , zgodnie z publikacjami ośrodków naukowych zostały dobrane w sposób gwarantujący korzystne działanie w celu utrzymania prawidło niskiego stanu bakterii chorobotwórczych , grzybów i drożdżaków w organizmie człowieka. Potwierdzeniem tej skuteczności jest sprzedaż na przestrzeni ostatnich 15 lat setek tysięcy opakowań tego produktu ponad 20-tu krajach oraz jednocześnie brak jakichkolwiek opinii niezadowolenia ze strony nabywców.

Jest nam niezmiernie przykro, że nieporozumienie związane ze zmianą klasyfikacji składnika powyższej formuły musiało stać się tak stresogennym dla nabywców produktów NOW Foods , wyrażamy z tego powodu ubolewanie. Jednocześnie podchodzimy z wiarą iż Państwa zaufanie , którym obdarzacie NOW Foods niezmiennie od 50 lat wynika z faktu iż wszelkie działania NOW Foods oparte są na absolutnej nadrzędności zdrowia i bezpieczeństwa ludzkiego.

© copyright PRO Natura | powered by HYDRAportal

Design by deep line